BEST Of YouTube.com online ke shlédnutí

Vítejte na YouTube CZ!

Úvodní stránka > Zajímavá videa


Zajímavá videa

Archiv může obsahovat ještě větší počet videí Youtube.com než je uveden níže. Klikněte proto na jednotlivé měsíce v pravém horním rohu, pokud jste to již neudělali.

Kategorie Zajímavá videa

RSS kategorie Zajímavá videa

videa, videa zdarma, video, videa ke stažení zdarma, videa na mobil, videa do mobilu, videa zdarma, vydea

21. červen 2007

Vojáci s liskou tváří - Irák v trochu jiném světle

Bojujeme za Tebe, jsme možná Tví blízcí… bojujeme, abyste přežili. Nám možná trochu vzdálená hesla, ale i naši republiku pomáhali vytvořit vojáci. Říkalo se jim legionáři, bojovali za první světové války za samostatnost Československa na frontách v Rusku, Itálii a Francii. Dnes už pokládáme naši svobodu za samozřejmost, ale bez nich bychom to nezvládli. Nezapomínejme na ně.

19. červen 2007

ČT 2 Zprávy - Pořad Panorama narušil atomový výbuch

Situaci už řeší právníci, viníkovi může hrozit až tříletý trest za šíření poplašné zprávy, ale my všichni ostatní chceme vědět, jak to vlastně vypadalo – ta poplašná zpráva? A co tím chtěli říct? Tak chtěli upozornit na možné mediální manipulace a jak to vypadalo uvidíte na následujícím videu. A více informací vám také poskytne rozhovor s tvůrci K záběrům atomového výbuchu nás inspiroval Rumburak.

Útok nehybné želvy

Už jste někdy přemýšleli, jestli ta stará a důstojná zvířata umí také překvapivě útočit?

13. červen 2007

Panák vody a panák whisky a malé kouzlo

Ne, žádné kouzlo to není, jen fyzikální efekt dvou kapalin o různých hustotách. Každopádně je to překvapující. ;-)

9. červen 2007

Videoklipy na přání - týdenní suma sumárum 2.

Dnešní pracovní dopoledne strávila naše redakce vyhledávání toho, co jste nemohli na Internetu najít v uplynulém týdnu. Rozhodně potěšíme Katku, která si psala o videoklip Jesse McCartneyho. Jeho dva videoklipy jsme pro vás uveřejnili dnes ráno :-D. Adélu budem muset trochu zarmoutit. Skupin Infinity jsou mraky a ta česká poskytuje na své oficiální stránce pouze 30 sekundovou ukázku. Nicméně na YouTube je jeden klípek Infinity – Let Me Go. Těžko říct od které z těch Infinity… i když trochu se nám tu všem zdálo, že jde podle přízvuku o českou angličtinu ;-). Klárka, která prosila Avril Lavigne, nejspíš moc nehledala, protože jsme již uveřejnili dva videoklipy od Avril Lavigne a jedno karaoke. Klárčin oblíbený videoklip Girlfriend je mezi nimi. Nikola si píše o Hilary Duff a píseň Never Stop – trochu pochybujeme, že je na YouTube umístěna se souhlasem autorů, takže dáváme přímý odkaz na YouTube. Ale Hilary Duff má na YouTube svoji oficiální prezentaci, a tak jsme dnes ráno uveřejnili hned dva její videoklipy WIth Love a Beat of My Heart. Tatty se asi moc nezajímá o autorský zákon, a tak žádá celý film Titanic. To samé Míša s videoklipy Ewy Farné. Fór je v tom, že například Ewa Farná nabízí své celé písně pouze ve svém e-shopu na CD a písničky z alba Měls mě vůbec rád má na stránce ke stažení pouze jako mp3 ukázky a texty písní. Ráďa Hubač má ovšem veliké štěstí se slovenskou skupinou Horkýže Slíže. Jsou to kluci protřelý a na svých oficiálních stránkách v sekci stáhni si Horkýže Slíže si uveřejnili spoustu svých videoklipů, včetně videoklipu R N B SOUL. Možná hochy zařadíme i do našich videoklipů z YouTube. Jinak škoda, že T1M1 blíž neřek, o jaký že to RUSSIAN GIRLS má zájem… má to být Sasha Dith – Russian Girls? Jo a Zdendo na YouTube je Pendulum – Slam, jaktože ho nemůžeš najít? Aneta Helebrantovou musíme zarmoutit, protože videoklipy ke stažení neposkytujeme, ale My Chemical Romance – Teenagers si tu můžeš pustit. Stejně tak, Aneto, žádné videoklipy nikam nezasíláme.

5. červen 2007

Bumptop - udržíte si na ploše pořádek?

Všem těm, kteří přemýšlejí, že by bylo na čase trochu probrat své soubory a složky na ploše a nebo prostě organizovat fotky a dokumenty je zde nová utilitka. Zatím není hotová, ale když se na adrese www.bumptop.com zapíšete do mail listu, autoři se vám jistě brzy ozvou.

4. červen 2007

Krátký film - SPIN

Dj může vracet a znovu pouštět tracky na svých deckách. Co kdyby takhle uměl ovládat i čas. Zastavit věci, pustit je znovu, přidat tomu trochu šťávy a nebo naopak ubrat, aby vše dopadlo lépe. O tom je krátký film SPIN.

2. červen 2007

Videoklipy na přání - týdenní suma sumárum

Rádi bychom tímto článkem reagovali na náměty, které jste nám v uplynulém týdnu zaslali do rubriky Videoklipy na přání. Sobota se blíží ke své půlce, všichni v redakci jsou už natěšení na víkend, tak rychle do toho!

Předně moc děkujem Michalovi za včerejší reakci na videa k seriálu InuYasha. Monice vzkazujem, že Helena Vondráčková nejspíš své album s písní Dlouhá noc zatím na mp3 ke stažení zdarma nevydala. I když nás trošku zhýčkal Jaromír Nohavica, který mp3 album již vydal. Nicméně, Moniko, nezoufej! Jestli nepohrdneš ukázkami písní tvé oblíbenkyně, můžeš na oficiálním webu Heleny Vondráčkové narazit na vyhledávací formulář a ukázky písní Heleny Vondráčkové nalézt ve formátu ogg.

Skejťák nás žádal o hip-hip a beatbox videa. Tak Skejťáku, něco málo hip-hopu nalezneš při vyhledání slova hip-hop u nás na stránce a stejně je to i s beatboxem – zase stačí jen do vyhledávání zadat slovo beatbox. Roman taky málo vyhledával, když žádá Michala Jaksona a jeho Moonwalk. Tu nalezne při vyhledávání slova moonwalk. Roman nás ale taky žádá o zaslání videa. Tak to bohužel. Na YouTube jsou podepsány licenční podmínky pouze pro sdílení videa.

A Jarku trochu zklamem. Michalem Jaksonem stránku zatím příliš neoživíme. Na YouTube jej zatím nepřivedlo žádné hudební vydavatelství, a tak jsme v umisťování jeho videoklipů zdrženlivější. Situace je odlišná například v případě Nelly Furtado a několika dalších, které podporuje Universal Music Group.

Dukovi odpovídáme, že něco málo metalu jsme na YouTube našli. Na YouTube sice prezentují své videoklipy pouze Farmer Boys, ovšem našli jsme hezkou kolekci dalších metalových videoklipů a příští týden se máš na co těšit.

Mirce Šimanové na její provolání „SUperrrr :-D“ reagujeme slovem "dík " ;-) A tím děláme tečku za uplynulým pracovním týdnem.

TOPlist