BEST Of YouTube.com online ke shlédnutí

Vítejte na YouTube CZ!

Úvodní stránka > Zajímavá videa


Zajímavá videa

Archiv může obsahovat ještě větší počet videí Youtube.com než je uveden níže. Klikněte proto na jednotlivé měsíce v pravém horním rohu, pokud jste to již neudělali.

Kategorie Zajímavá videa

RSS kategorie Zajímavá videa

videa, videa zdarma, video, videa ke stažení zdarma, videa na mobil, videa do mobilu, videa zdarma, vydea

26. duben 2007

www.skype.com - jak skypovat

Internetová telefonie nám umožňuje volat zdarma do všech koutů světa. Chcete se i vy zapojit a zavolat si třeba do Austrálie a nebo svým dítkům do Španělska nebo Británie??? Tak Skype! Skype! Následující video obsahuje návod, jak používat Skype.

23. duben 2007

Šílená velikost vesmírných těles

Asi málokdo si dokáže představit, jak jsou ve skutečnosti veliká vesmírná tělesa – planety a hvězdy. Jako názorná ukázka může posloužit následující video.

21. duben 2007

Nejlepší videa - Palce za březen 2007

nejlepší videa na BEST of YouTube - březen 2007 Nejoblíbenější videa za měsíc březen jste vybírali vy – hvězdičkováním jednotlivých videí. Volili jste 10 nejlepších, která se blížila čistému skóre 5 hvězdiček. S neposkrněným štítem se o vaši přízeň nadále ucházejí Fotbalové parádičky, Souboj s mouchou, Losování při výběrovém řízení a Rozhovor s vynálezcem vrhací ledničky.

Ovšem na počet shlédnutí a celkový počet hlasování vede videoklip Avril Lavigne – Girlfriend.

18. duben 2007

SunTV přináší report z loňského Summer Of Love 2006

Nebyli jste loni na Summer Of Love 2006? Nevadí. Zkoukněte reportáž z loňska a vyražte letos. V Pardubicích bude opět živo – více na summeroflove.cz.

16. duben 2007

Toreádor a španělská corrida s býkem

Se španělskou kulturou je korida velice úzce spjata. Toreádor, který má velice výrazné oblečení (kabátec, kratší kalhoty a podkolenky), dovádí vlněním červené látky býka do nepříčetnosti. Tento obřad má současně velice pevná pravidla a jeho výukou se zabývají specializované toreádorské školy.

11. duben 2007

Sraz www.libimseti.cz ve Face to Face (music club praha)

Face to Face, jenž září nejrůznějšími hudebními styly včetně techno, house a disco, je dějištěm srazů serveru libimseti.cz. A jaká je při těchto srazech atmosféra?

6. duben 2007

Sloní vrah a policejní zásah - pád z okna

Sloní potyčka v ZOO a muž sedící v okně po zásahu policie spadne do připravené duchny.

TOPlist