BEST Of YouTube.com online ke shlédnutí

Vítejte na YouTube CZ!

Úvodní stránka > Zajímavá videa > Videoklipy na přání - týdenní suma sumárum


Videoklipy na přání - týdenní suma sumárum


průměr 5 z 15 hlasování
full starfull starfull starfull starfull star

Rádi bychom tímto článkem reagovali na náměty, které jste nám v uplynulém týdnu zaslali do rubriky Videoklipy na přání. Sobota se blíží ke své půlce, všichni v redakci jsou už natěšení na víkend, tak rychle do toho!

Předně moc děkujem Michalovi za včerejší reakci na videa k seriálu InuYasha. Monice vzkazujem, že Helena Vondráčková nejspíš své album s písní Dlouhá noc zatím na mp3 ke stažení zdarma nevydala. I když nás trošku zhýčkal Jaromír Nohavica, který mp3 album již vydal. Nicméně, Moniko, nezoufej! Jestli nepohrdneš ukázkami písní tvé oblíbenkyně, můžeš na oficiálním webu Heleny Vondráčkové narazit na vyhledávací formulář a ukázky písní Heleny Vondráčkové nalézt ve formátu ogg.

Skejťák nás žádal o hip-hip a beatbox videa. Tak Skejťáku, něco málo hip-hopu nalezneš při vyhledání slova hip-hop u nás na stránce a stejně je to i s beatboxem – zase stačí jen do vyhledávání zadat slovo beatbox. Roman taky málo vyhledával, když žádá Michala Jaksona a jeho Moonwalk. Tu nalezne při vyhledávání slova moonwalk. Roman nás ale taky žádá o zaslání videa. Tak to bohužel. Na YouTube jsou podepsány licenční podmínky pouze pro sdílení videa.

A Jarku trochu zklamem. Michalem Jaksonem stránku zatím příliš neoživíme. Na YouTube jej zatím nepřivedlo žádné hudební vydavatelství, a tak jsme v umisťování jeho videoklipů zdrženlivější. Situace je odlišná například v případě Nelly Furtado a několika dalších, které podporuje Universal Music Group.

Dukovi odpovídáme, že něco málo metalu jsme na YouTube našli. Na YouTube sice prezentují své videoklipy pouze Farmer Boys, ovšem našli jsme hezkou kolekci dalších metalových videoklipů a příští týden se máš na co těšit.

Mirce Šimanové na její provolání „SUperrrr :-D“ reagujeme slovem "dík " ;-) A tím děláme tečku za uplynulým pracovním týdnem.

Url videa:

««« Předchozí text: Holadsko - Bláznivý moderátor Následující text: Neposední králíčci se mazlí »»»

Sobota 2.06.2007, 11:00 | Zajímavá videa | 3173x

TOPlist