BEST Of YouTube.com online ke shlédnutí

Vítejte na YouTube CZ!

Úvodní stránka > Zajímavá videa


Zajímavá videa

Archiv může obsahovat ještě větší počet videí Youtube.com než je uveden níže. Klikněte proto na jednotlivé měsíce v pravém horním rohu, pokud jste to již neudělali.

Kategorie Zajímavá videa

RSS kategorie Zajímavá videa

videa, videa zdarma, video, videa ke stažení zdarma, videa na mobil, videa do mobilu, videa zdarma, vydea

30. květen 2007

Zachraňte Internet

Domýšleli jste někdy, co se dnes děje na Internetu? Jací lidé se zde pohybují a co dělají?

15. květen 2007

Když se holky nudí

Tak tohle video se dá pasovat na YouTube trapnost roku… ale každý snad poznal nudu, takže se holkám není co divit, že se nudí taky. A přece jen aspoň trochu sympatický jsou. Co na ně říkáte?

12. květen 2007

Nejlepší videa - Palce za duben 2007

Nejoblíbenější videa na BEST of YouTube za měsíc duben Sobotní dopoledne jsme palcovali videa na BEST of YouTube pomocí známek, které jste dali videím měsíce dubna.

Nejvíce vás zaujaly Bitky v NHL, které se zároveň řadí mezi nejnavštěvovanější videa. Vaši přízeň si vybojovala i dvě videa vyhlížející poměrně amatérsky, leč přesto vás zaujala svým kouzlem. První z nich je Nápaditý videoklip (OKGo – Here It Goes Again), ve kterém čtveřice hudebníků využila pro svůj videoklip několik pásů na běhání ve fitness centru. Druhý pak vznikl také z recese, neboť se jedná o recept na muziku a zároveň o parodii na televizní pořady o vaření, a jmenuje se Vaříme s beatboxem – Recept na perfektní muziku. Slušné známky obrdžel i trailer k filmu 300: Bitva u Thermopyl. Z dílny nadšenců pro freestyle bike ride pochází velice slušně hodnocené video Triky na kole bmx freestyle. Zabodoval také krátký animovaný film z dílny Blur Studia, který jsme nazvali Syslovo zranění.

Pak už jste nejlépe hodnotili jen samé videoklipy. Nejlepší hodnocení obdržela skupiny Black Eyed Peas s videoklipem My Humps, Veronica Mars vám ještě zazpívala karaoke píseň One Way or Another a už tu byla Madonna, aby žebříček oblíbených videoklipů uzavřela svou písní Hung Up. A takhle to prostě je, no taková je doba! (Jak by řekl váš oblíbenec Petr Čtvrníček)

Náš redakční tým vám děkuje za přízeň, kterou našim stránkám zachováváte. Děkujeme vám, že naše stránky podporujete umisťováním odkazů na videa a také nějakým tím občasným odkazem ve fóru na vaše oblíbená YouTube videa.

4. květen 2007

www.besip.cz - Autonehoda se stopařem

Už jste zažili někdy něco podobného? Cesta autem z diskotéky, pár piv a dobrá nálada… zatímco vy jdete po silnici, černá budna, nejste skoro vidět. Už tušíte co se může přihodit?

TOPlist