BEST Of YouTube.com online ke shlédnutí

Vítejte na YouTube CZ!

Úvodní stránka > Zajímavá videa > Nejlepší videa - Palce za duben 2007


Nejlepší videa - Palce za duben 2007


průměr 4.72 z 39 hlasování
full starfull starfull starfull starhalf star

Nejoblíbenější videa na BEST of YouTube za měsíc duben Sobotní dopoledne jsme palcovali videa na BEST of YouTube pomocí známek, které jste dali videím měsíce dubna.

Nejvíce vás zaujaly Bitky v NHL, které se zároveň řadí mezi nejnavštěvovanější videa. Vaši přízeň si vybojovala i dvě videa vyhlížející poměrně amatérsky, leč přesto vás zaujala svým kouzlem. První z nich je Nápaditý videoklip (OKGo – Here It Goes Again), ve kterém čtveřice hudebníků využila pro svůj videoklip několik pásů na běhání ve fitness centru. Druhý pak vznikl také z recese, neboť se jedná o recept na muziku a zároveň o parodii na televizní pořady o vaření, a jmenuje se Vaříme s beatboxem – Recept na perfektní muziku. Slušné známky obrdžel i trailer k filmu 300: Bitva u Thermopyl. Z dílny nadšenců pro freestyle bike ride pochází velice slušně hodnocené video Triky na kole bmx freestyle. Zabodoval také krátký animovaný film z dílny Blur Studia, který jsme nazvali Syslovo zranění.

Pak už jste nejlépe hodnotili jen samé videoklipy. Nejlepší hodnocení obdržela skupiny Black Eyed Peas s videoklipem My Humps, Veronica Mars vám ještě zazpívala karaoke píseň One Way or Another a už tu byla Madonna, aby žebříček oblíbených videoklipů uzavřela svou písní Hung Up. A takhle to prostě je, no taková je doba! (Jak by řekl váš oblíbenec Petr Čtvrníček)

Náš redakční tým vám děkuje za přízeň, kterou našim stránkám zachováváte. Děkujeme vám, že naše stránky podporujete umisťováním odkazů na videa a také nějakým tím občasným odkazem ve fóru na vaše oblíbená YouTube videa.

Url videa:

««« Předchozí text: Pády na skejtu a rozbitý skejty Následující text: Když se holky nudí »»»

Sobota 12.05.2007, 11:19 | Zajímavá videa | 4786x

TOPlist