BEST Of YouTube.com online ke shlédnutí

Vítejte na YouTube CZ!

Úvodní stránka > Archiv


Archiv

Archiv může obsahovat ještě větší počet videí Youtube.com než je uveden níže. Klikněte proto na jednotlivé měsíce v pravém horním rohu, pokud jste to již neudělali.

31. červenec 2007

Bolestivý pád machra z kola

Umí jezdit bez držení, dokáže dokonce dát nohy ze šlapek, borec tedy. Má to ovšem jeden háček – nekouká na cestu. Tak co machruje, když nemá křídla?

Zpěvák bezdomovec v Praze Na knížecí

Proč si život neosladit zpěvem? Sice tenhle zpěvák by byl spíš zralý pro DOREMI, ale na druhou stranu proč ne? Zpěv šlechtí ducha, povznáší ducha, procvičuje dýchání, osvěžuje i na těle. ;-)

Přímý přenos - Gutten Abend s Českou televizí

Hedvika Dědková ustála nájezd jednoho rozjařeného německého turisty. :-D

30. červenec 2007

Srandičky v televizním zpravodajství

Během živých přenosů se může stát cokoliv. Do záběru se vám může připlést nic netušící náhodný kolemjdoucí a nebo také obnažená paní, chlápek s harmonikou, také vám ale může spadnout kamera v silném větru. Jak se k tomu postavíte? A nebo spíš přikrčíte?

Holandská hvězdná pěchota vystoupila před fotbalovým stadionem

A jaké byly reakce diváků? No, samozřejmě se strašně smáli, až se za uši popadali, protože co je moc, to je moc a takhle moc falešný zpěv se jen tak nevidí. Ale že jim to jde, co?

Nejdelší jazyk na světě - JEN PRO OTRLÉ

Někdo si umí sáhnout jazykem na špičku nosu, někdo oblízne loket, ale tenhle pán je všechny hravě strčí do kapsy a když ne je, tak alespoň strčí půlku svého obličeje do pusy.

Paris Hilton ve vězení - parodie

Všechno by se mělo brát s humorem, i hysterické Paris Hilton, která se dostala kvůli řízení bez řidičáku na měsíc za mříže.

Cyklistu Tour de France srazil pes

Jak to vypadá, když se čtyřnohý miláček vloží do prestižní cyklistické soutěže? No, normálka. Ležérně si přechází ulici a jeden neomalený cyklista si o něj rozmačká kolo. To sou mi ale dneska nefér způsoby v téhle hře. :-D

Sekce: Sport

24. červenec 2007

Brankářova fotbalová parádička

Tak co si nedat parádičku, když na to člověk má, no… kdo by mu to vyčítal?

Sekce: Sport,

Skrytá kamera - pán vešel na dámy

Jdete na záchodky a podle značky jdete do správného vchodu, jenže ouha, jsou tam nahé dívky. Tak jdete do druhého vchodu, myslíte si, že jste se spletli a ony jsou tam taky nahé dívky… tak jak?

Skrytá kamera - tančící policajti

Když se policajti na místě činu nudí, pustí si muziku, nechaj si podržet od nějaké slečny pásku a pěkně si zatančí.

Sekce: Vtipná videa,

23. červenec 2007

Ptáme se - Vodafone - Co znamená neomezeně?

Nedali jsme na Petra Čtvrtníčka a šli jsme si objednat službu neomezené volání. A jak jsme pochodili? Co vlastně znamená to neomezeně?

Klasické auto na dálkové ovládání

Když se dětem dostane do ruky moderní technika, může to někdy dopadnout dost krutě. Tohohle chlápka to rozhodně nepotěší.

Petr Čtvrtníček ve filmu Poslední plavky

Na ksicht a na kecy chytá diváky Petr Čtvrníček v traileru k filmu Poslední plavky.

19. červenec 2007

Nokia 5300 zdarma za nápad, co s 5300 krabiček sirek

Noise Brothers se zbláznili a vy máte jedinečnou příležitost za nápad, co s 5300 krabiček sirek, získat Nokii 5300.

Horská dráha s normálním vlakem

Unikátní záběry recesistické skupiny, která se rozhodla trochu si pohrát s kolejemi vlaku. Jak to dopadlo?

Vladimír Kořen - Konec večerníku z Čech

„Dnešní večerník je u konce, přeju vám krásný večer.“ A moderátor večerníku z Čech si uvědomí krásu věty, kterou právě pronesl.

Petr Čtvrtníček a Vodafone - Kurz reklamštiny č.2

Stále je nikdo nežaloval, takže se mohl Petr Čtvrtníček kouknout na výraz neomezeně.

Sekce: Vtipná videa,

Jízdenka do Vocamcaď

Maďar si kupuje jízdenku do Vocamcaď nad Vltavou.

Petr Čtvrtníček a Vodafone - Kurz reklamštiny č.1

V reklamě se strašně lže, ale strašně. Proto pro nás Vodafone připravil kurz reklamštiny.

Sekce: Vtipná videa,

17. červenec 2007

Oheň hořící podle zvuků a hudby

Fyzikální experiment, který rozhodně nemá nudnost školních pokusů. Tady uvidíte, jak dokáže plamen hořet podle tónů a dokonce i podle rockových písniček. Je to vizualizace zvuku nové generace.

Neuvěřitelně rychlé výměny kostýmů

Soutěž America's Got Talent se zaměřuje na pěvecká a estrádní vystoupení. Toto kouzelnické číslo vyráží až dech. Jak je to možné? Tak rychle vyměnit tolik kostýmů?

Sekce: Vtipná videa,

Karaoke Avril Lavigne - Girlfriend

Přinášíme vám karaoke píseň Girlfriend od Avril Lavigne.

Sekce: Karaoke

16. červenec 2007

Videoklipy na přání - suma sumárum 3. za poslední měsíc

9. června si reperka282 přála písničku Sean Paul – Give it up to me, Verča nám pochválila stránečku a zaslala své přání zahrát něco od Madonny, nehledě na titul. Špatná zpráva pro Roxxika, skupina Vynilistic nebyla k nalezení a na netu byl od I Love You pouze text písně. Jardo, píseň Jarka Nohavici Zítra ráno v pět je na YouTube jako podkres jednoho seriálu z Primy – asi ne dvakrát legálně. Tomiško Sarah Connor má YouTube plné stránky, určitě na ni nezapomeneme ani tady. Jinak s Tokio Hotel byl před časem menší problém… část redakce pochybovala, jestli jsou jejich videoklipy na YouTube legálně. To máme na stole denně. A mezitím jsme našli tvé třetí přání Kelly Clarkson.

Andreo, kvůli klipu Let Me Go od skupiny Infinity jsme kontaktovali šéfa skupiny a ten nám prozradil, že se klip na YouTube ocitl stažený z hudební televize Óčko bez jejich vědomí a tedy tímpádem nelegálně. Nicméně žádné kroky proti tomu nehodlají podnikat a celou záležitost berou jako promo a jeho šíření jim nevadí, naopak jim pomůže v zahraniční propagaci.

Carfi, díky moc za Tvá videa v sekci Zaujalo vás na YouTube, do Woodstocku zatím nepůjdem. Nicméně YouTube nabízí videoklipů z festivalu Woodstock 1969 celou řadu. Mímnaka zas hledala Avril Lavigne a její videoklip Girlfriend, ten už je ale na BEST of YouTube delší dobu. Verča se vrátila, aby hledala videoklipy od Britney Spears a Nelly Furtado. Šárka si zamilovala film Titanic – tady je trailer. Dominika taky volá po Titanicu, takže přání jsme jí už splnili a k tomu Blog 27 – Hey Boy.

Michaela říká, že Shakira je nej holka… a taky Shakira vystoupila na Live Earth, což to jen potvrzuje. A tady je videoklip Shakira – Whenever, Wherever. Vlasto, tady jsou Tvoji Blondie – Heart Of Glass. Petro, Timbaland – Give It To Me feat. Justin Timberlake, Nelly Furtado, co na to říkláš? Wendy a tady je Tvůj Robbie Williams – She's Madonna. Slámíku, bohužel skupina Plexis a jejich Půlnoční rebel nebyl na YouTube k nalezení, za to jsme tam nalezli Plexis – To.

8 let života jednoho kluka

Slideshow fotek z jednotlivých dnů… je vidět proměnu tváře během osmi let života. To, co nikdo z nás nemůže postřehnout je zde krásně viditelné.

Smosh - Transformers Rap

Humoristická skupina Smosh přichází s novým videem, tentokrát to bude hudební klip Transformers Rap

Černobyl - o 20 let později

Havárie jaderné elektrárny, která se odehrála 26.04.1986 především vinou neodborně provedených experimentů s výkonností jaderného reaktoru. Jak vypadají nedaleká města? Znáte pojem město duchů?

Auto zajelo policajta

Ulítla mu čepice, ale chodí dál. Alespoň je vidět, jak může být práce policistů na dálnici nebezpečná.

Orgie - Pejsek se zamiloval do kačenky

A co by z takového spojení asi mohlo vzniknout? Tak o tom video už nic neříká.

13. červenec 2007

NEUVĚŘITELNÉ! Slepý chlapec vidí ušima

Vyhne se každé překážce, jako kdyby ji viděl. Při videohrách se nemusí dívat na obrazovku. Proč? Využívá podobné biologické zařízení jako delfíni… sonar. Úžasné!

!DOKONALÉ! Dancing klub jako zdroj elektřiny

Při každém pohybu vydáváme enrgii – když jdeme, když skáčeme, když tančíme… A proč by právě music club, kde je nás nejvíc a nejaktivnějších, nemohl vyrábět elektřinu pro naše domovy? Podívejte se, jak by to fungovalo.

Čínský mistr dělá nudle

Pěkné čísnké nudle, skoro jako lidské vlasy… A jak to ten maník dělá? Však se podívejte!

Auto, které zabíjí

Vyrobeno v Číně pod názvem Zhonghua, do zemí EU je dodáváno jako značka Brilliance typ BS6. V testu crash testů EuroNCAP získalo toto auto pouze jednu hvězdičku. Proč? Při nárazech už v rychlosti 64 km/h se může stát posádce nebezpečným (př. při čelním nárazu se zablokují dveře řidiče a jdou otevřít pouze těžkou technikou, volat s airbagem se posunul do strany tak, že hlava řidiče silně udeřila do přístrojové desky).

12. červenec 2007

Seriál THE OFFICE - Pam & Jim

Znáte tuhle nerozlučnou dovjku a jejich trable v seriálu THE OFFICE – Kancelář?

Co se děje v pevném disku?

Jak to vypadá, když formátujete disk? Nebo když kopírujete soubory? Nebo když soubory mažete? Znáte ty zvuky, které u toho pevné disky dělají? Tak tady máte pevný disk naprosto odhalený…

Fotky bez make-upu

Je neuvěřitelné, co se v počítači dá s fotkami udělat. Retušovat se dá téměř vše. Nezáleží tak na skutečné kráse. Ideálu se můžete přiblížit v počítači, ať je tvář na fotce krásná nebo ne.

Násilí a zlost v nás - děti ji vidí, děti se jí učí

Dáváme skutečně ten nejlepší příklad našim malým ratolestem?

Autem podzemní dráhou - Nejrychlejší cesta v Linci na nádraží

Nejrychlejší, ale zakázaná… nicméně občas to některému cestujícímu přišlo trochu divný.

Transformer kostým

Když se vám náhodou lidi kolem moc nezamlouvají, tak se stočíte zpátky do autíčka a můžete klidně odjet. No, oblečení jako od Armaniho.

11. červenec 2007

Monty Python - Spam

Humoristická skupina Monty Python a scénka s názvem Spam.

Zadržená zastřelena na policejní stanici

„A nyní už budete spolupracovat s policií? Tak budete spolupracovat?“ No, je to nářez! Sheffieldská policie se má čím chlubit.

MC Donalds - objednávka jako hra

Kdo říkal, že objednat si u MC Donalds je hračka? No, tak si zarepujem a uvidíme.

10. červenec 2007

Paul Potts ohromil v soutěži operním zpěvem

Na první pohled působí jako obyčejný chlap, kterých můžete na ulici a hlavně v hospodách potkat tisíce. Když ovšem začne zpívat, ohromuje davy. Porota jeho výkon jednohlasně podpořila.

Test líbání

Ukázali jim krásné chlapce, mohli ochutnat jejich rty, jenže nakonec jim tam nastrčili opičáky. A co na to opičky? Tak ty jen dělali opičky a pořádně si to líbání užili. A pak že láska je vlastní jenom lidem. :-D

Microsoft - představa o budoucnosti

Co se nám může zdát dnes jako futuristická záležitost, zítra se může být skutečností. Koho by napadlo, že jednou budou sebou lidé nosit vlastní telefon bez šňůry a nechají se dobrovolně vyrušovat neustálým vyzváněním a pípáním svého miláčka?

Ukázky z opravdu béčkových filmů

Uvidíte ukázky z filmů jako Enter The Ninja, Troll 2, Silent Night Deadly Night, Shark Attack 3 a navíc se dozvíte, v kterých kategoriích tyto filmy vyhráli souboj o nejhorší film všech dob.

Troubil na stařenku na přechodu

a stařenka se s ním vůbec nemazala, kabelkou mu ubalila rovnou do nárazníku. K čemu se člověk nepřichomítne, když natáčí kámoše, jak jezděj na skejtu…

Punk ve stylu Charlestonu

A kdopak si myslíte, že byl u zrodu tančení, který dneska vidíme při punkových koncertech? No, historie se ráda mrška někdy trochu opakuje a tahle archivální ukázka je tomu dnešnímu tanci přeci jen trochu podobná. Samozřejmě čistě náhodně.

Band bez hudebníků

A je tohle vůbec možný? No, na takové animaci ano. Chtěl bych podobný přístroj vidět ale v praxi. To by byl teprve mazec.

Chodící stůl

Občas si to stůl rozmyslí a řekne si: „Tady už nebudu stát! Popojdu si támhle kousek, tam se mi to líbí víc!“ A jde…

9. červenec 2007

Zázračná tekutina

Když budete touto tekutinou třást, začnou se dít dost podivné věci. Vcelku zajímavý fyzikálně-chemický pokus.

Kam všude vniknete s Trojským koněm?

Je čas poučit se z historie. Trojský kůň funhoval jako vstupenka do Tróje už několik století před naším letopočtem. Jak s ním pochodíme dnes a kam všude nás s touto rekvizitou pustí? A co když to není rekvizita, co když jsou uvnitř skutečně vojáci? :-D Řečtí vojáci, samo sebou.

Sexy verze s chlapy - Eric Prydz - Call On Me

Parodie na videoklip k písni Call On Me, kterou zpívá Eric Prydz.

Ptáci jarabáci (filmek For the Birds)

Zápletka je vcelku jednoduchá. Přiletí ptáček, přiletí druhý, další… přiletí nakonec hejno ptáčků na drát elektrického napětí a k tomu jeden veliký pták a z toho nemůže vzejít nic dobrého. :-D

Škodolibá kuřátka - Slepice na tenise

Když rodičové hrají tenis a děti nemají co dělat, stane se občas nějaký malér… třeba výměna kuřátka za tenisový míček. No, tohle musíte ukázat všem svým přátelům! A když ne vy, kuřátka to udělají za vás, mohou totiž fotky a maily posílat přes svůj mobil.

Marilyn Manson - Sweet Dreams

Marilyn Manson a videoklip k písničce Sweet Dreams.

Nešika v televizní show

Jak to dopadne, když si do slavné show pozvete jednoho nešiku?

4. červenec 2007

ZenZui - sofware pro váš mobil

Máte malou obrazovku mobilu? A nebo vám nestačí displey vašeho kapesního počítače? Tak koukejte na kvadrát!

Vemeno oslice místo hodin

„Prosím vás, kolik je hodin,“ zeptáte se pasáčka a on vám odpoví při pohledu na oslí vemeno. No, co byste asi řekli, že za tím bude? Zase nějaká kulišárna.

Dramatický pohled křečka

Vskutku dramatický a akční pohled malého roztomilého zvířátka. Opravdu to s jeho koupí myslíte vážně? A budete se o něj starat?

Jak nepoužívat Powerpoint?

Obyčejně bývají erudované přednášky na téma, jak který software používat. Ovšem jeden maník si vzal na mušku Microsoft Powerpoint a rozhodl se zasadit o to, aby jej lidé používali správně.

Pink - Karaoke Dear Mr. President

Karaoke píseň Dear Mr. President od zpěvačky Pink.

Sekce: Karaoke

3. červenec 2007

Rock pro lidi - Rock for People

Mezinárodní hudební festival, který tentokrát zaparkuje v Hradci Králové na několik nadcházejících dní… dnes je nultý den. Více informací a program festivalu naleznete na www.rockforpeople.cz

Žralok versus chobotnice

Jak dopadne v přírodě setkání žraloka s chobotnicí? Kdo je ve skutečnosti větší predátor? Mohlo by se nám zdát, že vyhrají žralokovy ostré zuby, ovšem je to jen zdání. Ani chobotnice si nemá na co stěžovat.

Velké poprsí i bez plastické operace

Někdo by se mohl divit, jak to jde… a ono je to přitom tak snadné. Bacha holky na to obyčejné domácí žvýkání!

Sekce: Vtipná videa,

Sexy blondýnka... na koníčku

Takhle to vypadá, když se nedopatřením rozparádí sexy blondýnka… ale že si to holka rajtuje.

2. červenec 2007

Zjevení se toalety

Přijdete takhle do kanceláře, potřebujete něco vyřídit, pošlou vás do druhé kanceláře a když chcete vyjít, je tam místo chodby toaleta s nějakým poblázněným chlápkem. Jak asi zareagujete? :-D

Tančící gorila

To se jedné gorilce ze zoo trochu našplouchá do klece a vona hned začne řádit jako na discotéce? No, nevěříte?

Hra Mário v živém provedení

Jakpak by to asi vypadalo, kdyby nám oživl Mário? Tak se dívejte…

Dietní Coke a Mentos - co vznikne?

K následujícím záběrům bylo zapotřebí 101 dvoulitrových láhví dietní Coke a 523 bonbónů Mentos. Ve výsledku slušná Křižíkova fontána.

Videoklipy Depeche Mode

Skupina Depeche Mode představuje na YouTube videoklipy jako Just Can't Get Enough, Everything Counts, People Are People, Master And Servant, Shake The Disease, Stripped, Strangelove, Never Let Me Down Again, Behind The Wheel, Personal Jesus, Enjoy The Silence, I Feel You, Barrel Of A Gun, It's No Good, Only When I Lose Myself, Dream On, I Feel Loved, Enjoy The Silence (Reinterpreted), Precious, One Caress.

Disco Růže Podbořany a vystoupení na BMX

Na tomhle kolečku se dá, pánové dělat věcí… třeba můžete oslňovat děvčata po barech a diskotékách.

Sekce: Sport

Hra Pong na stěně domu

Někdo si dal tu práci a nejenže přenesl hru pomocí projekce na stěnu činžovního domu, ale také zařídil, aby program jednotlivá okna domu vnímal jako překážky, což je ve výsledku pořádný mazec. No, klobouk dolů před tou prací.

Jízda po českých silnicích v BMW 330d

Cesta po českých silnicích autíčkem BMW 330d… a je pravda, že řidič tomu dává pěkně zahulit.

Iluze a klamy se svítícím kruhem a laserem

Iluzionista musí umět různé fígle, iluze a klamy. Hodnocení těhle necháme na vás, ale každopádně je to zajímavé vystoupení.

Sekce: Vtipná videa,
TOPlist