BEST Of YouTube.com online ke shlédnutí

Vítejte na YouTube CZ!

Úvodní stránka > Videoklipy k písničkám > Videoklipy na přání - suma sumárum 3. za poslední měsíc


Videoklipy na přání - suma sumárum 3. za poslední měsíc


průměr 4.62 z 26 hlasování
full starfull starfull starfull starhalf star

9. června si reperka282 přála písničku Sean Paul – Give it up to me, Verča nám pochválila stránečku a zaslala své přání zahrát něco od Madonny, nehledě na titul. Špatná zpráva pro Roxxika, skupina Vynilistic nebyla k nalezení a na netu byl od I Love You pouze text písně. Jardo, píseň Jarka Nohavici Zítra ráno v pět je na YouTube jako podkres jednoho seriálu z Primy – asi ne dvakrát legálně. Tomiško Sarah Connor má YouTube plné stránky, určitě na ni nezapomeneme ani tady. Jinak s Tokio Hotel byl před časem menší problém… část redakce pochybovala, jestli jsou jejich videoklipy na YouTube legálně. To máme na stole denně. A mezitím jsme našli tvé třetí přání Kelly Clarkson.

Andreo, kvůli klipu Let Me Go od skupiny Infinity jsme kontaktovali šéfa skupiny a ten nám prozradil, že se klip na YouTube ocitl stažený z hudební televize Óčko bez jejich vědomí a tedy tímpádem nelegálně. Nicméně žádné kroky proti tomu nehodlají podnikat a celou záležitost berou jako promo a jeho šíření jim nevadí, naopak jim pomůže v zahraniční propagaci.

Carfi, díky moc za Tvá videa v sekci Zaujalo vás na YouTube, do Woodstocku zatím nepůjdem. Nicméně YouTube nabízí videoklipů z festivalu Woodstock 1969 celou řadu. Mímnaka zas hledala Avril Lavigne a její videoklip Girlfriend, ten už je ale na BEST of YouTube delší dobu. Verča se vrátila, aby hledala videoklipy od Britney Spears a Nelly Furtado. Šárka si zamilovala film Titanic – tady je trailer. Dominika taky volá po Titanicu, takže přání jsme jí už splnili a k tomu Blog 27 – Hey Boy.

Michaela říká, že Shakira je nej holka… a taky Shakira vystoupila na Live Earth, což to jen potvrzuje. A tady je videoklip Shakira – Whenever, Wherever. Vlasto, tady jsou Tvoji Blondie – Heart Of Glass. Petro, Timbaland – Give It To Me feat. Justin Timberlake, Nelly Furtado, co na to říkláš? Wendy a tady je Tvůj Robbie Williams – She's Madonna. Slámíku, bohužel skupina Plexis a jejich Půlnoční rebel nebyl na YouTube k nalezení, za to jsme tam nalezli Plexis – To.

Url videa:

««« Předchozí text: Smosh - Transformers Rap Následující text: Karaoke Avril Lavigne - Girlfriend »»»

Pondělí 16.07.2007, 13:48 | Videoklipy k písničkám | 5031x

TOPlist