BEST Of YouTube.com online ke shlédnutí

Vítejte na YouTube CZ!

Úvodní stránka > Archiv


Archiv

Archiv může obsahovat ještě větší počet videí Youtube.com než je uveden níže. Klikněte proto na jednotlivé měsíce v pravém horním rohu, pokud jste to již neudělali.

30. duben 2007

Inteligentní zvířata

Jak chytrá dokáží být některá zvířata? Tak třeba jeden ptáček si nejdřív dojde pro chleba, ten následně hodí do vody, aby tak přilákal rybku, kterou si může chytnout. A nebo pejsek přišel na to, jak zapnout zahradní hadici, aby se mohl hezky osprchovat. Vodomil jeden. :-D

Testy na myších

Testy bezpečností domácích spotřebičů na myších. Jakpak si obstojí myška miminko, když mamka zrovna volá a to batole se honí za svým dudlíkem? No, vypadá to, že nebezpečnost domácích spotřebičů pro miminka je skoro nulová. :-D skoro.

Sekce: Vtipná videa,

27. duben 2007

Skok přes několik velbloudů

Zmákne to a nebo ne? Je to ale sportovce z Afriky a ti podávají nesmírně soustředěné sportovní výkony. Jako třeba například tenhle skok.

Sekce: Sport

Poohkédni se po vlastním velbloudovi

Jestli se míníš takhle nechávat vozit po poušti, tak na vlastním dopravním prostředku, chlapče.

Česko hledá Superstar 3 - Hvězdná pěchota - Štěpán Fadrný

Rammstein a Sonne v podání Štěpána Fadrného na TV Nova během soutěže Česko hledá Superstar 3. Výkon hodný Hvězdné pěchoty.

Iluze - skleničky plné vody

Vezmete nejmenší skleničku a vodu z ní postupně vylijete do všech dalších skleniček… nevěříte, že i ta největší bude plná vody? A co víc! Vodu z té největší můžete následně rozlít do všech najednou… co by za tím asi mohlo být? Že by iluze?

Sekce: Kuriozity

Vaříme s beatboxem - Recept na perfektní muziku

9. nejoblíbenější video na BEST of YouTube za měsíc duben Kuchař, který brilantně ovládá beatbox… copak nám asi uvaří? No, těžko říct, jestli by se z toho jeho rodina najedla. :-D

26. duben 2007

www.skype.com - jak skypovat

Internetová telefonie nám umožňuje volat zdarma do všech koutů světa. Chcete se i vy zapojit a zavolat si třeba do Austrálie a nebo svým dítkům do Španělska nebo Británie??? Tak Skype! Skype! Následující video obsahuje návod, jak používat Skype.

Bitky NHL video

1. nejoblíbenější video na BEST of YouTube za měsíc duben Hokejové bitky v americké NHL – jedno z největších takových střetnutí.

Sekce: Sport

25. duben 2007

Třídění odpadu - jak třídit odpad

Nezůstávejte pozadu a třiďte odpadu. Návod na to, jak třídit odpad dostanete v následující studentské reklamě.

Nový rapper - RAP KOČKA

Jedna kočka se rozhodla prosadit jako rapper. Samozřejmě je to šílený feak… a ptákovina hezká :-D

24. duben 2007

Simpsonovi - Evoluce a vývoj Homera Simpsona

Jak se na tomto světě objevil Homer Simpson? Jeho lidský druh prošel velice dlouhým vývojem – evolucí, v němž zápasil o přežití, aby si sedl na sedačku ve svém domě se svou rodinou Simpsonových.

23. duben 2007

Šílená velikost vesmírných těles

Asi málokdo si dokáže představit, jak jsou ve skutečnosti veliká vesmírná tělesa – planety a hvězdy. Jako názorná ukázka může posloužit následující video.

Beyonce and Shakira (jako postavy ze Sims 2) - píseň Beautiful Liar

Beyonce and Shakira nazpívali společně píseň Beautiful Liar a na YouTube se objevil cover verze videoklipu těchto dvou krásek jako postaviček z populární hry Sims 2.

21. duben 2007

Nejlepší videa - Palce za březen 2007

nejlepší videa na BEST of YouTube - březen 2007 Nejoblíbenější videa za měsíc březen jste vybírali vy – hvězdičkováním jednotlivých videí. Volili jste 10 nejlepších, která se blížila čistému skóre 5 hvězdiček. S neposkrněným štítem se o vaši přízeň nadále ucházejí Fotbalové parádičky, Souboj s mouchou, Losování při výběrovém řízení a Rozhovor s vynálezcem vrhací ledničky.

Ovšem na počet shlédnutí a celkový počet hlasování vede videoklip Avril Lavigne – Girlfriend.

20. duben 2007

Vypadáš skvěle v anglické verzi z Manchesteru

The Clothes Show – Z dlouhých vlasů v okamžiku na krátké. Pětadvacetiletá Viki novým účesem prokoukla. Co říkáte?

Sekce: Celebrity

Účesy 2007, střihy, fotogalerie

Pár nápadů na extrémní účesy, abyste vypadali ve společnosti vždycky extravagantně a dokázali svým účesem zaujmout. ;-)

Sekce: Celebrity

Tornádo u silnice

Unikátní záběry tornáda pořízené domácí kamerou

Sekce: Katastrofy

Neuvěřitelná hra na skleničky od vína

Nadaného hráče na skleničky potkal jeden uživatel YouTube v květnu 2005 při svých cestách po Itálii. No řekněte, není to talent?

Reklama www.vodafone.cz - Jepičí život

Reklama pro zahraniční obdobu českého Vodafone o životě létavého hmyzu… který až nápadně připomíná ten náš.

Sekce: , Vtipná videa

Opilý cyklista a pěkně ve škarpě

Nevypadá, že by se v nejbližší době mohl dostat domů… alespoň ne na tom kole a nejspíš i po pořádným spánku. Mimochodem za kolik bodů by tohle měl teď člověk s řidičákem?

19. duben 2007

Míša se chce dívat na televizi

a do televizního programu se zažral tak, že ho až málem sežral! :-D

Hip-Hop / Rap: Dávej Bacha - Besip.cz

Českoslovenští rappeři se spojili v dobré věci – klip pro besip.cz za bezpečnou jízdu: Čistychov, Wich, Supa, Michadelik, Vec, Hack, Phat a zpěvačka Kateřina Winterová.

Besip akce Dávej bacha! je určena všem mladým lidem, kteří mají zájem o správné chování na silnicích a není jim lhostejný přístup k zodpovědnosti za řízení motorového vozidla. Tato akce má podpořit povědomí o možných rizicích na silnicích a přispět k zamyšlení madých lidí o tom, než zasednou za volant. Jelikož jsem si vědomi problemagtiky „mládí“, snažíme se jim vštípit myšlenku bezpečí přes prostředky, které jsou jim blízké a mohou je oslovit.

Madonna - Hung Up

7. nejoblíbenější video na BEST of YouTube za měsíc duben Videoklip k písni Hung Up, kterou nazpívala Madonna. V pozadí nápěv jedné písně skupiny ABBA.

Alanis Morissette - Crazy

Videoklip k písni Crazy od Alanis Morissette.

Šílená kočka na ventilátoru

Že se naši čtyřnozí miláčci občas zblázní, to není nic nového… ovšem lítat pokojem na ventilátoru, to je nářez.

C2C DMC 2005 - Čtverka DJs hraje na 5 gramofonů

C2C DMC team world champions – to je soutěž týmu ve hře na gramofony. Vcelku funny styl. Kluci pouští swing, ale taky brazil a podobné.

18. duben 2007

Když podnapilí tančí

Sestřih vtipných a srandovních home videí z oslav a plesů. Videa obvykle končí nárazem do druhého tančícího páru, to je ten šťastnější konec… co ale třeba prorazit při stojce sedátko židle, narazit hlavou do stolu, sejmout se o lustr nebo zapadnout mezi partnerovy nohy?

Dvě vydří mrtvolky, ne to je jen odpolední relax

Chviličku to vypadalo, že se snad nehýbou a jsou mrtvé… ale co by v té ZOO měli vydry dělat? Tak si dali po sváče odpolední siestu pěkně společně.

Leknutí při pohledu do zrcadla

Opička se malinko lekne, až se po chvilce podívá přímo do zrcadla… no, není to lehký běhat po světě s takovým ksichtem.

Pes tančící na tureckou muziku

Už jste někdy viděli, jak se pes pohupuje do rytmu turecké muziky? Tak tady jeden takový šílenec je a dává si to vážně skvěle.

Výměna cigaret v trafice

Jeden kuřák si usmyslel, že se mu na jeho krabičce cigaret nelíbí nápis „Skodia Vam a Vasmu okoliu“ (Škodí vašemu okolí) a šel si ji vyměnit za „Sposobuju rakovinu“ (Způsobuje rakovinu). Jakpak v trafice pochodí?

SunTV - rozhovor s Indy a Wich nejen o Hádej kdo

Rozhovor SunTv z cyklu na Hajzlu. Indy mluví například o kyperský scéně, produkování svý hudby, o vlastním promo a nebo také o digitálním prodeji (download a rohlíci v pekárně). No a taky prozradí něco o ženských: „Strašná bída.“

Sekce: Celebrity

SunTV přináší report z loňského Summer Of Love 2006

Nebyli jste loni na Summer Of Love 2006? Nevadí. Zkoukněte reportáž z loňska a vyražte letos. V Pardubicích bude opět živo – více na summeroflove.cz.

Orange - nedělní SMS zdarma

Daří se vám něco jen v neděli? Není divu… tu sílu vám přinášejí nedělní SMS zdarma od Orange.

Sekce: , Vtipná videa

Investigativní reportéři Noisebrothers a vicepremiér Jiří Čunek

Publikují svá videa na stream.cz a youtube.com… parodovali známé filmy, nyní se vrhli přímo do vřavy reportérů a přišli se podívat na demonstraci pro odvolání Jiřího Čunka. Té demonstraci, které přihlíželi i dva neonacisté… ovšem Ti se příliš báli skalpování a do děje nezasáhnou. Zatím Noisebrothers se pokusí prorazit se svým jménem… ovšem narážejí na nezájem, když nejsou z žádného seriózního média a navíc ani svým oblečením nebudí přílišnou důvěru. Nicméně spontánní reakce kamenných tváří tiskových mluvčí, redaktorů i pana Čunka dávají tušit, že za těmihle taškařicemi jsou skuteční lidé.

17. duben 2007

Black Eyed Peas - Shut Up

Videoklip od hudební skupiny Black Eyed Peas k písni Shut Up.

Alanis Morissette - So Pure

Zpěvačka Alanis Morissette a její videoklip k písni So Pure.

Pozvání na pokoj

Kdo nic neriskuje, nic nemá… nicméně někdy by se víc představivosti přece jen hodilo. To, aby vám pánové nelezli na pokoj postarší obtloustlí pánové. :-P

Alanis Morissette - Everything

Videoklip od Alanis Morissette k písni Everything, v němž Alanis změní kompletní image.

Taxi 4

Opět pár bouraček a zničených policejních aut a především zas pár rozhozených doprováků, kteří ne a ne uvěřit, že je nějaké auto tak rychlé…

Gambrinus Liga občas napínavá, občas pro zasmátí

Některé akce se brilantně vyvedou, jiné pobaví.

Sekce: Sport

16. duben 2007

Srandičky ze života reportéra - scénka se sněžnou frézou

Co vám může udělat sněžný pluh s reportáží? No, asi nikdo by nechtěl být kůži téhle reportérky.

Chytré prasátko (Animal Planet)

Jedno chytré prasátko vystupuje v televizní šou a bravůrně zvládá všechny prasečí kousky, tvz. prasečinky. Dokonce umí i vytáhnout vlajku na stožár a nebo vstřelit gól do fotbalové branky, popřípadě se vám samo sbalí na cesty. :-D

Sexuální výchova ve škole - porod

Jedna názorná ukázka přímo z výuky sexuální výchovy na americké základní či střední škole.

Nepovedený gól - míč se zastavil na čáře

Něco podobného se může stát jen v psím počasí. Fotbalový hráč se už raduje, když tu se podívá zpátky na gólovou čáru… To skutečně zamrzí.

Fotbalová akce - ztracený gól

Mohl to být skvostný nájezd na branku, lehce proměněný v gól, který by se zapsal mezi vynikající fotbalové parádičky. Místo toho prožil střelec a jeho tým veliké zklamání.

Vtípky - otvírání piva zadkem (pivo Budlight)

Myslel si, že si vezme Budlight sám a místo toho skončil jako otvírák na pivo. A máte na světě vcelku vtipnou reklamu, jasnou a čitelnou, skoro beze slov.

Toreádor a španělská corrida s býkem

Se španělskou kulturou je korida velice úzce spjata. Toreádor, který má velice výrazné oblečení (kabátec, kratší kalhoty a podkolenky), dovádí vlněním červené látky býka do nepříčetnosti. Tento obřad má současně velice pevná pravidla a jeho výukou se zabývají specializované toreádorské školy.

14. duben 2007

Eva Longoria a její postava

Eva Longoria bez make upu a její postava je stále okouzlující. Evu Longoriu můžete znát například ze seriálu Zoufalé manželky, kde hraje postavu Gabrielle Solis. Nebo z filmu Strážce (The Sentinel).

Sexy kráska jménem Scarlett Johansson

Její krása okouzluje davy, jedna z deseti nejkrásnějších žen planety a vítězka soutěže o nejerotičtější úsměv a je pravda, že erotika z ní přímo září. Závidím jí ty krásný pronikavě modrý kukadla.

13. duben 2007

Naše drahé maminky zešíleli

aneb dárek k mezinárodnímu dni matek. Slet nejrůznějších pádů, nechtěností a srandiček.

Srandovní remake traileru k filmu 300: Bitva u Thermopyl

Krvavou řež v traileru k filmu 300: Bitva u Thermopyl ozvláštnil server Black20 o pár animovaných postaviček a předabovaných hlášek.

Vystraš mě! Americký seriál

Jedna osoba, kterou chcete vystrašit, jedna strašidelná scéna, kterou pro vás sehraje televize. Už vám někdo někdy říkal, že má pro strach uděláno? Jakpak by asi obstál v pořadu Vystřaš mě! (Scare Tactics).

Nejznámější multinástrojový hudebník

Umí na bubny a piáno a to všechno ve filmovém střihu. Kdo ví jestli umí vůbec na ty nástroje hrát :-D

Besip.cz - jak mohou dopadnout autonehody (video ne foto)

Dopravní výchova, o kterou se BESIP již mnoho let stará, je velice důležitým prostředkem prevence autonehod. Tento klip se váže k používání mobilních telefonů za volantem. Někdy voláme, protože prostě musíme… nicméně asi málokdo si připustí následky, jaké by jeho nezodpovědné chování mohlo mít.

Sekce: , Vtipná videa

Cyril Raffaelli skáče backflip z vysokého sloupu

Nutno podotknout, že na takový sportovní výkon jako je backflip z velké výšky musíte projít intenzivním tréninkem akrobacie. Proto to doma raděj nezkoušejte!

Sekce: Sport

Formule 1 versus Fiat

Kdo asi vyhraje a jaký asi potřebuje Fiat náskok, aby ho Formule 1 nepředjela? Mám ale takový dojem, že to Schumacher zvládne levou zadní.

Sekce: Sport,

Opice pokoušející psa

Kratičké video opice, která pokouší trpělivost jednoho vlčáka. Asi sama dobře ví, co dělá, protože si na psa dává pozor. Ještě chvíli a byly by z ní psí kusy :-D

American Idol (Superstar) - Hvězdná pěchota

Hvězdná pěchota Amerického idolu má své nezdolné favority. Ovšem tahle píseň je tedy od originálu k nepoznání. Několik porotců zápasí s křečemi ze smíchu a zpěvák přesto pěje dál.

12. duben 2007

Daniel Ladna - Kvaska

Trailer (upoutávka) k novému českému filmu Kvaska, v němž hrají Lucie Vondráčková, Rudolf Hrušínský nejml., Filip Tomsa, Jiří Korn, Daniel Landa, Jana Vaculíková, Roman Pomajbo a Vladimír Marek. Film Kvaska je protkán muzikou Daniela Landy.

Rocky Balboa v novém provedení - legrační videa na poslání

Jaképak dlouhé vyprávění? Jeden maník se jednoduše naprosto zbláznil a odvážně udělal to, o čem spousta recesistů jen sní… zaběhal si v supermarketu na běžícím páse, stoupl si v hypermarketu na váhu na vážení zeleniny a ovoce, zaplaval si jako profík v kašně, šel si zaboxovat do masny a mnoho dalšího.

Evanescence - Bring Me to Life - Karaoke

Zazpívejte si karaoke s Evanescence a písní Bring Me to Life.

Sekce: Karaoke

Góly brankařů: Nevídaný gól Paula Robinsona

Chybička se mezi fotbalové parádičky občas vloudí. A je pravda, že takové fotbalové góly se na videu často nevidí.

Sekce: Sport

Skvělá sexy žena

Když začne řádit jedna sexy baculka, může být kolem vcelku rušno. A že to holka ale rozbalí!

Sekce: Vtipná videa,

Skutečná vodní postel - kanadské žertíky

Občas člověk nečeká, že by si v obchodě mohl vyzkoušet skutečnou vodní postel… tedy řádně napuštěnou vodou. Takový vodní bazén.

11. duben 2007

Crazy Frog vtipný videoklip - parodie

Jakpak se baví děti, když dostanou novou kameru a k tomu ještě jsou zblázněné do Crazy Frog? No, vyvedou tuhle parodii rošťáci jedni!

Aspire Team BMX - Triky na kole bmx freestyle

6. nejoblíbenější video na BEST of YouTube za měsíc duben Kdo je sporťák a koho zajímají triky na kole bmx freestyle, ten jistě nepohrdne tímhle kratičkým videjkem z dílny Aspire Production.

Sekce: Sport

Pohádky - Syslovo zranění - Gopher Broke z dílny Blur Studio

4. nejoblíbenější video na BEST of YouTube za měsíc duben Veselý animovaný film, který bychom mohli zařadit mezi animované či kreslené pohádky, chcete-li, o jednom zlomyslném syslovi, který dopadne vcelku neslavně… ale to už by málem došlo k vyzrazení konce zápletky.

Sraz www.libimseti.cz ve Face to Face (music club praha)

Face to Face, jenž září nejrůznějšími hudebními styly včetně techno, house a disco, je dějištěm srazů serveru libimseti.cz. A jaká je při těchto srazech atmosféra?

10. duben 2007

Dovolená na pláži - Jessica Biel

Jedna z nejerotičtějších žen planety Jessica Biel při svém oblíbeném relaxu – opalování a plážových hrách.

Sekce: Celebrity

Jak nám Mike porouchal kopírku

Asi by měli výrobci kopírek zvážit jeden doplněk k manulálu: Nesedat! Jak si myslíte, že to dopadne, když si jeden zaměstnanec bude chtít okopírovat intimní partie na firemní kopírce?

Srandovní hra na úkoly v knihovně

Už vás někdy omrzelo si v knihovně jen číst knížky? Ovšem už by vás asi nenapadlo, že by se v tomhle prostředí dala natočit TV show beze slov, protože přece mezi knihami se mlčí. Přesto se úsměškům hráči neubrání. Ono tak vytrhnutí chlupu z nosu, hnusný smrad a podobné vylomeniny nejsou nic příjemného… a když to zrovna nečeká vás, smějete se, až se za břicho popadáte.

Filmové novinky: 300: Bitva u Thermopyl

5. nejoblíbenější video na BEST of YouTube za měsíc duben Trailer nejnovější filmové novinky, která je již v našich kinech, filmu 300: Bitva u Thermopyl. Napětí, bojové scény a vojenské střetnutí ve válce Peršanů a Řeků.

Paparazzi v akci - Paris Hilton a Britney Spears

Jsou to nejznámější celebrity, miliony lidí jim závidí jejich bohatství a slávu. Popové zpěvačky Paris Hilton a Britney Spears však nemají život tak jednoduchý, jak se může na první pohled zdát. Zvlášť, když je mohou na každém rohu přepadnout bulvární fotografové – paparazzi.

Sekce: Celebrity

Odvážná recese - klepání u cizích dveří

Skoro každý malý kluk někdy vyzkoušel zazvonit na cizí zvonky, pak rychle utéct a zpovzdálí sledovat reakce lidí, na které zvonil. Co se však stane, když na dveře zaklepe už dospělý muž a neuteče? Jak budou lidé reagovat? A jaký bude nejdelší čas, který stráví nájemníci rozčilováním se u vlastních dveří?

9. duben 2007

Veronica Mars zpívá karaoke píseň One Way or Another

3. nejoblíbenější video na BEST of YouTube za měsíc duben Úryvek z jedné epizody seriálu Veronica Mars díl Clash of the Tritons, kde Veronica mars zpívá karaoke píseň.

6. duben 2007

John Mayer - Waiting On The World To Change

Videoklip od muzikanta jménem John Mayer k písni Waiting On The World To Change.

Vaše dítě není Superman - autosedačky

Vaše dítě není nezranitelný Superman. Nemyslíte, že by bylo lepší ho v autě poutat do sedačky?

Škodolibí popeláři a kráska s taškou

Copak asi tihle dva pánové popeláři kují za pikle?

Sloní vrah a policejní zásah - pád z okna

Sloní potyčka v ZOO a muž sedící v okně po zásahu policie spadne do připravené duchny.

5. duben 2007

Rychle a zběsile - Tokijská jízda - videoklip

Přinášíme vám The Fast and Furious – Tokyo Drift Music Video

Ninja odpovídá: Co je podcasting?

Když jste v koncích, zeptejte se Ninji, na YouTube jeden odpovídá na všechny všetečné otázky… tak třeba… co je podcasting?

Smrt na pustém ostrově

Když vás opouštějí vysílení přátelé, když vás opouštějí vlastní síly, už je jen jediná cesta, jak z toho ven, cesta poslední – pomalé a bolestné umírání. Ovšem je všechno zlato, co se třpytí?

4. duben 2007

Florbalové parádičky (Floorball)

Video plné zajímavých akcí, přihrávek a gólů v sálové hře jménem Florbal.

Sekce: Sport

3. duben 2007

Žvýkačky a ženská prsa

Vtipná reklama na žvýkačky… kéž by to bylo tak jednoduché, pomocí žvýkačky si zvětšit či zmenšit prsa.

Sekce: , Vtipná videa

NASCAR a největší autonehoda v novodobé historii tohoto závodu

Ve 14. kole se srazilo 27 aut. Smutný pohled pro milovníky závodních aut.

2. duben 2007

Jaksi Taksi - Co všechno umím

Videoklip od skupiny Jaksi Taksi k písni Co všechno umím.

Nápaditý videoklip (OKGo - Here It Goes Again)

2. nejoblíbenější video na BEST of YouTube za měsíc duben Stačí pronájem fitness centra a je videoklip na světě!

TOPlist