BEST Of YouTube.com online ke shlédnutí

Vítejte na YouTube CZ!

Úvodní stránka > Videoklipy k písničkám


Videoklipy k písničkám

Archiv může obsahovat ještě větší počet videí Youtube.com než je uveden níže. Klikněte proto na jednotlivé měsíce v pravém horním rohu, pokud jste to již neudělali.

Kategorie Videoklipy k písničkám

RSS kategorie Videoklipy k písničkám

Videoklipy ke stažení zdarma, videoklipy ke stažení, videoklipy k písničkám, download, hudba, hip-hop, klipy

16. červenec 2007

Videoklipy na přání - suma sumárum 3. za poslední měsíc

9. června si reperka282 přála písničku Sean Paul – Give it up to me, Verča nám pochválila stránečku a zaslala své přání zahrát něco od Madonny, nehledě na titul. Špatná zpráva pro Roxxika, skupina Vynilistic nebyla k nalezení a na netu byl od I Love You pouze text písně. Jardo, píseň Jarka Nohavici Zítra ráno v pět je na YouTube jako podkres jednoho seriálu z Primy – asi ne dvakrát legálně. Tomiško Sarah Connor má YouTube plné stránky, určitě na ni nezapomeneme ani tady. Jinak s Tokio Hotel byl před časem menší problém… část redakce pochybovala, jestli jsou jejich videoklipy na YouTube legálně. To máme na stole denně. A mezitím jsme našli tvé třetí přání Kelly Clarkson.

Andreo, kvůli klipu Let Me Go od skupiny Infinity jsme kontaktovali šéfa skupiny a ten nám prozradil, že se klip na YouTube ocitl stažený z hudební televize Óčko bez jejich vědomí a tedy tímpádem nelegálně. Nicméně žádné kroky proti tomu nehodlají podnikat a celou záležitost berou jako promo a jeho šíření jim nevadí, naopak jim pomůže v zahraniční propagaci.

Carfi, díky moc za Tvá videa v sekci Zaujalo vás na YouTube, do Woodstocku zatím nepůjdem. Nicméně YouTube nabízí videoklipů z festivalu Woodstock 1969 celou řadu. Mímnaka zas hledala Avril Lavigne a její videoklip Girlfriend, ten už je ale na BEST of YouTube delší dobu. Verča se vrátila, aby hledala videoklipy od Britney Spears a Nelly Furtado. Šárka si zamilovala film Titanic – tady je trailer. Dominika taky volá po Titanicu, takže přání jsme jí už splnili a k tomu Blog 27 – Hey Boy.

Michaela říká, že Shakira je nej holka… a taky Shakira vystoupila na Live Earth, což to jen potvrzuje. A tady je videoklip Shakira – Whenever, Wherever. Vlasto, tady jsou Tvoji Blondie – Heart Of Glass. Petro, Timbaland – Give It To Me feat. Justin Timberlake, Nelly Furtado, co na to říkláš? Wendy a tady je Tvůj Robbie Williams – She's Madonna. Slámíku, bohužel skupina Plexis a jejich Půlnoční rebel nebyl na YouTube k nalezení, za to jsme tam nalezli Plexis – To.

9. červenec 2007

Sexy verze s chlapy - Eric Prydz - Call On Me

Parodie na videoklip k písni Call On Me, kterou zpívá Eric Prydz.

Marilyn Manson - Sweet Dreams

Marilyn Manson a videoklip k písničce Sweet Dreams.

2. červenec 2007

Videoklipy Depeche Mode

Skupina Depeche Mode představuje na YouTube videoklipy jako Just Can't Get Enough, Everything Counts, People Are People, Master And Servant, Shake The Disease, Stripped, Strangelove, Never Let Me Down Again, Behind The Wheel, Personal Jesus, Enjoy The Silence, I Feel You, Barrel Of A Gun, It's No Good, Only When I Lose Myself, Dream On, I Feel Loved, Enjoy The Silence (Reinterpreted), Precious, One Caress.

TOPlist