BEST Of YouTube.com online ke shlédnutí

Vítejte na YouTube CZ!

Úvodní stránka > Vtipná videa


Vtipná videa

Archiv může obsahovat ještě větší počet videí Youtube.com než je uveden níže. Klikněte proto na jednotlivé měsíce v pravém horním rohu, pokud jste to již neudělali.

Kategorie Vtipná videa

RSS kategorie Vtipná videa

vtipna videa a animace ke stazeni zdarma, vtipná videa ke stažení, vtipna videa a klipy, vtipna videa a obrázky

30. duben 2007

Inteligentní zvířata

Jak chytrá dokáží být některá zvířata? Tak třeba jeden ptáček si nejdřív dojde pro chleba, ten následně hodí do vody, aby tak přilákal rybku, kterou si může chytnout. A nebo pejsek přišel na to, jak zapnout zahradní hadici, aby se mohl hezky osprchovat. Vodomil jeden. :-D

Testy na myších

Testy bezpečností domácích spotřebičů na myších. Jakpak si obstojí myška miminko, když mamka zrovna volá a to batole se honí za svým dudlíkem? No, vypadá to, že nebezpečnost domácích spotřebičů pro miminka je skoro nulová. :-D skoro.

Sekce: Vtipná videa,

27. duben 2007

Česko hledá Superstar 3 - Hvězdná pěchota - Štěpán Fadrný

Rammstein a Sonne v podání Štěpána Fadrného na TV Nova během soutěže Česko hledá Superstar 3. Výkon hodný Hvězdné pěchoty.

Vaříme s beatboxem - Recept na perfektní muziku

9. nejoblíbenější video na BEST of YouTube za měsíc duben Kuchař, který brilantně ovládá beatbox… copak nám asi uvaří? No, těžko říct, jestli by se z toho jeho rodina najedla. :-D

25. duben 2007

Třídění odpadu - jak třídit odpad

Nezůstávejte pozadu a třiďte odpadu. Návod na to, jak třídit odpad dostanete v následující studentské reklamě.

24. duben 2007

Simpsonovi - Evoluce a vývoj Homera Simpsona

Jak se na tomto světě objevil Homer Simpson? Jeho lidský druh prošel velice dlouhým vývojem – evolucí, v němž zápasil o přežití, aby si sedl na sedačku ve svém domě se svou rodinou Simpsonových.

20. duben 2007

Neuvěřitelná hra na skleničky od vína

Nadaného hráče na skleničky potkal jeden uživatel YouTube v květnu 2005 při svých cestách po Itálii. No řekněte, není to talent?

Reklama www.vodafone.cz - Jepičí život

Reklama pro zahraniční obdobu českého Vodafone o životě létavého hmyzu… který až nápadně připomíná ten náš.

Sekce: , Vtipná videa

19. duben 2007

C2C DMC 2005 - Čtverka DJs hraje na 5 gramofonů

C2C DMC team world champions – to je soutěž týmu ve hře na gramofony. Vcelku funny styl. Kluci pouští swing, ale taky brazil a podobné.

18. duben 2007

Dvě vydří mrtvolky, ne to je jen odpolední relax

Chviličku to vypadalo, že se snad nehýbou a jsou mrtvé… ale co by v té ZOO měli vydry dělat? Tak si dali po sváče odpolední siestu pěkně společně.

Pes tančící na tureckou muziku

Už jste někdy viděli, jak se pes pohupuje do rytmu turecké muziky? Tak tady jeden takový šílenec je a dává si to vážně skvěle.

Výměna cigaret v trafice

Jeden kuřák si usmyslel, že se mu na jeho krabičce cigaret nelíbí nápis „Skodia Vam a Vasmu okoliu“ (Škodí vašemu okolí) a šel si ji vyměnit za „Sposobuju rakovinu“ (Způsobuje rakovinu). Jakpak v trafice pochodí?

Orange - nedělní SMS zdarma

Daří se vám něco jen v neděli? Není divu… tu sílu vám přinášejí nedělní SMS zdarma od Orange.

Sekce: , Vtipná videa

16. duben 2007

Chytré prasátko (Animal Planet)

Jedno chytré prasátko vystupuje v televizní šou a bravůrně zvládá všechny prasečí kousky, tvz. prasečinky. Dokonce umí i vytáhnout vlajku na stožár a nebo vstřelit gól do fotbalové branky, popřípadě se vám samo sbalí na cesty. :-D

Nepovedený gól - míč se zastavil na čáře

Něco podobného se může stát jen v psím počasí. Fotbalový hráč se už raduje, když tu se podívá zpátky na gólovou čáru… To skutečně zamrzí.

Fotbalová akce - ztracený gól

Mohl to být skvostný nájezd na branku, lehce proměněný v gól, který by se zapsal mezi vynikající fotbalové parádičky. Místo toho prožil střelec a jeho tým veliké zklamání.

13. duben 2007

Srandovní remake traileru k filmu 300: Bitva u Thermopyl

Krvavou řež v traileru k filmu 300: Bitva u Thermopyl ozvláštnil server Black20 o pár animovaných postaviček a předabovaných hlášek.

Nejznámější multinástrojový hudebník

Umí na bubny a piáno a to všechno ve filmovém střihu. Kdo ví jestli umí vůbec na ty nástroje hrát :-D

Besip.cz - jak mohou dopadnout autonehody (video ne foto)

Dopravní výchova, o kterou se BESIP již mnoho let stará, je velice důležitým prostředkem prevence autonehod. Tento klip se váže k používání mobilních telefonů za volantem. Někdy voláme, protože prostě musíme… nicméně asi málokdo si připustí následky, jaké by jeho nezodpovědné chování mohlo mít.

Sekce: , Vtipná videa

Opice pokoušející psa

Kratičké video opice, která pokouší trpělivost jednoho vlčáka. Asi sama dobře ví, co dělá, protože si na psa dává pozor. Ještě chvíli a byly by z ní psí kusy :-D

12. duben 2007

Skvělá sexy žena

Když začne řádit jedna sexy baculka, může být kolem vcelku rušno. A že to holka ale rozbalí!

Sekce: Vtipná videa,

10. duben 2007

Srandovní hra na úkoly v knihovně

Už vás někdy omrzelo si v knihovně jen číst knížky? Ovšem už by vás asi nenapadlo, že by se v tomhle prostředí dala natočit TV show beze slov, protože přece mezi knihami se mlčí. Přesto se úsměškům hráči neubrání. Ono tak vytrhnutí chlupu z nosu, hnusný smrad a podobné vylomeniny nejsou nic příjemného… a když to zrovna nečeká vás, smějete se, až se za břicho popadáte.

6. duben 2007

Škodolibí popeláři a kráska s taškou

Copak asi tihle dva pánové popeláři kují za pikle?

5. duben 2007

Ninja odpovídá: Co je podcasting?

Když jste v koncích, zeptejte se Ninji, na YouTube jeden odpovídá na všechny všetečné otázky… tak třeba… co je podcasting?

Smrt na pustém ostrově

Když vás opouštějí vysílení přátelé, když vás opouštějí vlastní síly, už je jen jediná cesta, jak z toho ven, cesta poslední – pomalé a bolestné umírání. Ovšem je všechno zlato, co se třpytí?

3. duben 2007

Žvýkačky a ženská prsa

Vtipná reklama na žvýkačky… kéž by to bylo tak jednoduché, pomocí žvýkačky si zvětšit či zmenšit prsa.

Sekce: , Vtipná videa

2. duben 2007

Nápaditý videoklip (OKGo - Here It Goes Again)

2. nejoblíbenější video na BEST of YouTube za měsíc duben Stačí pronájem fitness centra a je videoklip na světě!

TOPlist