BEST Of YouTube.com online ke shlédnutí

Vítejte na YouTube CZ!

Úvodní stránka > Online tv vysílání > Rock podvraťáků - pouze trailer (tento film není zdarma ke stažení)


Rock podvraťáků - pouze trailer (tento film není zdarma ke stažení)


průměr 4.43 z 72 hlasování
full starfull starfull starfull starblank star

Trailer online. Film není zdarma ke stažení, neboť se tvůrci přihlásili ve své tiskové zprávě http://www.rockpodvrataku.cz/index_info.php?… k aktivitě Filmy nejsou zadarmo. Tak tedy zde nehledejte ke stažení film Rock podvraťáků!

„Černá komedie o gangsterech amatérech“

Luki, Márty, Tom a Radek, to je partička mladých rockerů, která si říká „Podvraťáci“, se pokouší prorazit hraním v zapadlých klubech a barech. Na jedné štaci si jich všimne manager rockové hvězdy Tonyho a nabídne jim, že dohodne s Tonym předváděčku….

Tony je nadšen a Podvraťáci stojí před svou životní šancí, budou hrát jako předskokani na jeho turné. Jenže má to jeden problém, kluci potřebují novou aparaturu, ale nemají peníze.

Aby toho nebylo dost, Radek zadřel rotačku v tiskárně, když okukoval neznámou studentku na exkurzi a tak ho vyhodili z práce, Playboy Márty se práci úspěšně vyhýbá, je posedlý sváděním mladých dívek i zralých žen, nakonec mu jeho otec starosta sežene práci v muzeu. Tom a jeho květinářka Šárka mají stánek na náměstí a Luki, šéf party, při montáži alarmů v sídle místního podnikatele málem přizabije jeho psa a tak se i on ocitne na dlažbě. Poněkud žalostná bilance party mladých muzikantů, kteří potřebují peníze.

Luki si při práci u Salingera všiml, že je tento samotářský podivín velmi bohatý, proto ostatní přivede na šílený nápad – únos jeho psa. Kluci chvíli váhají, ale po zhodnocení své finanční situace se rozhodnou únos realizovat. Začnou vše připravovat.

Přijde den „D“. Plán je složitý a málem nevyjde. Jen díky improvizacím kluci dostanou peníze, vrátí psa a mizí z místa činu. Cestou bouřlivě oslavují. Ale mají pocit, že je někdo sleduje v podezřelém autě. Ukryjí se na polní cestě, vystoupí z auta a čekají. Vše se zdá být v pohodě. Náhle jejich auto exploduje i s penězi. Boss není tak neškodný….

Šokovaní, pěšky, bez peněz se vracejí domů. Rozhodli se zapomenout a už nikdy neriskovat. Jsou šťastní, že vyvázli se zdravou kůží a dají si slovo, že na dráhu zločinu už raději znovu nevstoupí.

Jenže ruka podsvětí a svět zločinu je hned tak nepustí. U dveří Lukášova domu sedí Bossův pes a celý šťastný své únosce vítá…Vše začíná znovu.

http://www.rockpodvrataku.cz/index_info.php?…

Url videa:

««« Předchozí text: David Hasselhoff - Jump in my car Následující text: Pink (P!nk) U+UR - Hand »»»

Úterý 19.12.2006, 08:00 | Online tv vysílání | 9097x

TOPlist